Publikované

Gearbest sklady-Česko,EU,Svet

Gearbest ponúka na výber dodanie tovaru zo skladov z EU , pre zákazníkov je to výhoda tovar dostanú rýchlejšie doba dodania je 3-7 dní.A zakázníci nemajú starosti s daľšími poplatkami ako napríklad CLO a Daň. Tu je zoznam skladov:

Europske sklady pre Gearbest:

Sklady Gearbest ostatný svet:

 

Rýchlo rastúci obchod Gearbest sa od roku 2014 rozrástol a stal sa jedným z 500 najnavštevovanejších webových stránok na svete.

Naši najčastejšími návštevníkmi sú používatelia z Ruska a Spojených štátov. Hoci je 25% Európanov vrátane Talianska, Španielska, Francúzska, Spojeného kráľovstva, Holandska, Nemecka, Grécka a Českej republiky. Jeho webová stránka je k dispozícii v mnohých jazykoch, takže si môžete vybrať požadovaný jazyk.

Gearbest má skvelé recenzie na Trustpilot a Resellerrating.
Z vyššie uvedených dôvodov a konkurencieschopných cien je pri objednávaní tovaru určite pozrite ponuku Gearbest.

Spoločnosť Gearbest má v obchodnom oddelení EÚ k dispozícii ponuky a produkty, ktoré je možné vybrať ako kategóriu a filter. Patria sem smartphony (Xiaomi, OPPO, Huawei), hračky s diaľkovým ovládaním, fotoaparáty a ďalšie pomôcky.

Všetky predchádzajúce objednávky napríklad kamery SJCAM boli odoslané prostredníctvom EU Express a boli doručené do piatich dní. Jedna objednávka bola doručená do 48 hodín!

Aj keď sa výrobky odosielajú z európskeho skladu, ceny sú porovnateľné s čínskymi skladovými výrobkami. Jedna malá, ale očakávaná nevýhoda je, že zaplatíte prepravné, ktoré závisí od miesta určenia. Ak hľadáte nákup produktov od 30 EUR, odporúčame Gearbest.

Gearbest v skratke: najnižšie ceny, najrýchlejšie dodanie z ich skladu v Europskej únii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *